Żaluzje fasadowe z Wrocławia – ratunkiem dla wnętrz podczas upałów

Osłony przecwisłoneczne towarzyszą nam od setek lat, a ich funkcjonalność i wygląd ciągle się zmieniają, szukamy nowoczesnych rozwiązań, które będą funkcjonalne jak i estetyczne, dlatego producenci wyszli nam naprzeciw i stworzyli żaluzje fasadowe z Wrocławia, które zapewniają nam najwięcej możliwości jako osłony przeciwsłoneczne

żaluzje fasadowe wrocław 7

Żaluzje fasadowe z Wrocławia to rozwiązanie, które gwarantuje nam zarówno funkcjonalność na najwyższym poziomie, ale również niezaprzeczalnie to jedno z najbardziej estetycznych rozwiązań wśród osłon przecwisłonecznych.

Estetyka

Żaluzje fasadowe z Wrocławia umieszczone na zewnątrz budynków nadają im nowoczesnego designu, a w zestawieniu z nowoczesnym wykończeniem fasady są idealną ozdobą budynku. Żaluzje fasadowe z Wrocławia wykonane z trwałego, nowoczesnego tworzywa doskonale radzą sobie z każdymi warunkami atmosferycznymi.

Funkcje żaluzji fasadowych z Wrocławia

  • Funkcja termoizolacyjna: żaluzje fasadowe z Wrocławia dzięki temu, że umieszczone są na zewnątrz budynku zatrzymują promienie słoneczne i wysoką temperaturę jeszcze zanim dotrze ona do wnętrza naszego mieszkania. Żaluzje fasadowe z Wrocławia zatrzymują również chłodniejsze powietrze we wnętrzu mieszkania. Takie rozwiązanie sprzyja powstrzymywaniu intensywnej wymiany powietrza chłodnego (wewnętrznego) z gorącym (zewnętrzym), dzięki temu różnica między temperaturami może wynosić nawet kilka stopni co w upalne dni w sezonie letnim z pewnością wpłynie na komfort mieszkania
  • Oszczędność: żaluzje fasadowe z Wrocławia wpłyną na oszczędności szczególnie we wnętrza, w których do ochładzania powietrza wykorzystuje się klimatyzację. Dzięki zatrzymywaniu ochłodzonego powietrza we wnętrzu żaluzje fasadowe z Wrocławia sprzyjają pracy klimatyzacji, która pracuje rzadziej przy ochładzaniu mieszkania, ze względu na to, że ochłodzone powietrze dłużej zostaje wewnątrz, a gorące zostaje zatrzymywane przez żaluzje fasadowe z Wrocławia poza murami budynku

Żaluzje fasadowe z Wrocławia to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej nowoczesnych osłon przeciwsłonecznych, która wpływa na komfort mieszkania. Dodatkowo odpowiednie sterowanie lamelami pozwala zacienić wnętrze praktycznie w stu procentach. Niczego więcej od osłon przeciwsłonecznych nie możemy oczekiwać niż tego co otrzymamy dzięki żaluzjom fasadowym z Wrocławia.

Więcej informacji

ASAP Systemy osłonowe
ul. Międzyleska 2-4
Wrocław

Post Author: admin