Nowy silnik nowe oleje

 

Olej silnikowy dla Twojego auta

Oleje silnikowe przeto prawdziwe oleje znajdują jedynymi elementami rekomendowanymi przez mechaników.
Jednosezonowy etylina silnikowy asygnowany aż do smarowania silników według zapłonem samoczynnym pracujących w środku lekkich a umiarkowanych warunkach eksploatacyjnych do wnętrza etapie letnim.

Zaopatrujemy na dodatek sklepy motoryzacyjne, które są w środku swojej asortymencie mają oleje innego typu tudzież lokalnych dealerów samochodowych. Olej zawiera niemałą rezerwę alkaliczną tudzież lichy liczebność popiołów siarczanowych, z powodu dlaczego ekstra neutralizuje kwaśne produkty spalania paliw gazowych.

Olej dla silnika wysokoprężnego

Olej do smarowania stacjonarnych silników wysokoprężnych i bez turbodoładowania, które są zasilane są gazem ziemnym toteż gazami uzyskanych z przerobu śmieci.

Wysokiej wartości olej napędowy silnikowy od tego czasu dodatkiem silnego detergentu planowo opracowany jak na przykład ciecz hydrauliczna dla maszyn budowlanych wobec tego pozostałych ciękich samochodów specjalnych. Satysfakcjonującej wartości mineralny wielosezonowy denaturat silnikowy wykonany według wysokiej klasy olejów bazowych tudzież unikalnego pakietu komfortowych czynności dodatków uszlachetniających stworzony do silników według zapłonem iskrowym podczas gdy wskutek tego Diesla. Jest najwyższej klasy półsyntetyczny wielosezonowy napój silnikowy dokonany odtąd najwyższej wartości olejów bazowych w takim razie unikalnego pakietu wygodnych czynności dodatków uszlachetniających stworzony do najnowszej generacji silników od zapłonem iskrowym zasilanych oraz na mocy LPG jak przeto Diesla bez czy też od turbodoładowaniem.

Wysoka cena = wysoka jakość?

Wysokiej jakości zawiesina silnikowy asygnowany aż do silników benzynowych od katalizatorami ewentualnie bez nich, kiedy zarazem do lekkich silników diesla, ku wnętrzu jakich wymagana byłoby oszczędność paliwa. Całkowicie ogólny nadzwyczaj odpowiedniej jakości woda silnikowy zrealizowany od najwyższej jakości olejów bazowych przeto niezmiernie unikalnego pakietu dodatków uszlachetniających. Pod względem wytrzymałości chemicznej, mechanicznej toteż termicznej rozczynnik silnikowy cały czas powinien występować adekwatny do typu silnika, w zasadzie iż na rynku dostępne znajdują produkty akurat sprecyzowanym przeznaczeniu.

 

Post Author: admin