Jak rozumieć pojęcia używane w określaniu części markizy z Wrocławia – część I

Zakupując markizy z Wrocławia bądź już je posiadając w swoim domu musimy wiedzieć jak określać i nazywać ich części, aby lepiej rozumieć instrukcje bądź we właściwy sposób przekazywać informacje o stanie markizy z Wrocławia np. do serwisu technicznego podczas awarii. Pojęć dotyczących markizy z Wrocławia jest kilka i warto je znać, dlatego teraz przedstawimy krótki słownik, który z pewnością ułatwi zrozumienie funkcjonowania markizy z Wrocławia

markizy wrocław

Słownik pojęć dotyczących markizy z Wrocławia:

  • Poszycie: poszycie to materiał, którym tworzy markizy z Wrocławia, poszycie chroni nas przed promieniami słonecznymi, przed niewielkimi opadami oraz jest głównym elementem markizy z Wrocławia, który pełni też rolę dekoracyjną i dostępne jest w wielu różnych wzorach, które staną się atrakcją naszego tarasu bądź balkonu
  • Kaseta: kaseta odpowiada za ochronę markizy z Wrocławia przed czynnikami atmosferycznymi, chroni też mechanizm sterujący markizą. Kaseta najprościej tłumacząc to skrzynka okrywająca rolkę materiału markizy z Wrocławia. Markizy z Wrocławia mogą być kasetowe oraz półkasetowe w zależności od potrzeb użytkownika
  • Falbana: falbana jest dodatkowym materiałem umieszczonym na przodzie markizy z Wrocławia dzięki czemu pełni nie tylko rolę dekoracyjną naszej markizy, ale również dodaje dodatkowej ochrony pod innym kątem niż poziomo rozmieszczone poszycie. Falbana również zwiększa poczucie komfortu i prywatności dzięki swojemu przeciwnemu nachyleniu do poszycia
  • Profil przedni markizy z Wrocławia: profil przedni jest to część stelaża markizy z Wrocławia umieszczona na przodzie markizy w miejscu, w którym kończy się poszycie. Profil przedni markizy z Wrocławia łączy ze sobą ramiona stelaża

Markizy z Wrocławia to coraz częściej zakupowane osłony przeciwsłoneczne umieszczane na naszych tarasach oraz balkonach, są bardzo uniwersalną osłoną pełniącą zarówno funkcje praktyczne jak i dekoracyjne. Dobrze dobrane markizy z Wrocławia uczynią nasz taras klimatycznym miejscem do spędzania wolnego czasu nie tylko w dni kiedy warunki temu sprzyjają, ale również w te, w które bez markizy z Wrocławia nie moglibyśmy cieszyć się czasem na przydomowym tarasie.

ASAP Systemy osłonowe
ul. Międzyleska 2-4
Wrocław

Post Author: admin