Jak ochronić poddasze od słońca – żaluzje fasadowe Wrocław

Są w naszych domach i mieszkaniach takie przestrzenie, które choć wyglądają wyjątkowo sprawiają problem przy projektowaniu wnętrza i podstawowych kwestiach jak np. osłona okien od nadmiernego nasłonecznienia. Sprawdźmy, więc jakie rolety lub żaluzje proponuje producent z Wrocławia dla okien na poddaszu

żaluzje fasadowe wrocław

Okna na poddaszu wymagają specjalnej uwagi przy dobieraniu odpowiedniej osłony przeciwsłonecznej, większość rozwiązań jak żaluzje czy rolety będą sprawiały problem i nie będą skuteczne ze względu na pochyłą ścianę, od której prawie każde z tych rozwiązań będzie się odchylać. Jednak i na taka sytuację producent żaluzji z Wrocławia znalazł rozwiązanie, a takim rozwiązaniem będą żaluzje fasadowe montowane na zewnątrz.

Żaluzje fasadowe ochronią nasze wnętrza nie tylko od nadmiernego nasłonecznienia, ale również od wysokich temperatur latem i niskich zimą. Żaluzje fasadowe z Wrocławia izolują wnętrze od przenikania promieni słonecznych co pozwala utrzymać temperaturę wnętrza dzięki czemu mamy szansę również wpłynąć na oszczędności związane z ogrzewaniem bądź klimatyzowaniem pomieszczenia.

Żaluzje fasadowe z Wrocławia to rozwiązanie niezwykle skuteczne oraz trwałe zwłaszcza dla przestrzeni, których izolacja może sprawić problem. Świetnie sprawdzą się dla każdego pomieszczenia, efekt jednak głównie zauważyć można w pomieszczeniach, w których trudno utrzymać temperaturę lub, które są narażone na nasłonecznienie wiele godzin każdego dnia.

ASAP Systemy osłonowe

ul. Międzyleska 2-4

Wrocław

 

Post Author: admin