Co wybrać do mieszkania we Wrocławiu – żaluzje czy rolety ?

Projektując wnętrze mieszkania musimy również zaplanować aranżację okien, ale tu istotną kwestią jest nie tylko wygląd, ale funkcjonalność wybranego rozwiązania np. musimy zadbać o to by osłona wykorzystana na naszym oknie osłaniała nas skutecznie przed nadmiernym nasłonecznieniem oraz zapewniały prywatność. Jakie rozwiązanie wybrać aby spełniło każdą z naszych potrzeb?

żaluzje wrocław 3

  • Żaluzje z Wrocławia – rozwiązanie popularne w Polsce od wielu lat, żaluzje gościły w wielu domach, a w latach 90-tych ciężko było wyobrazić sobie wrocławskie mieszkanie, w którym nie byłoby żaluzji. Jedną z największych zalet wykorzystania żaluzji z Wrocławia jest ich skuteczność w osłanianiu wnętrza, żaluzje z Wrocławia zapewniają 100% osłony przed słońcem, a ich ułożenie pozwala sterować światłem we wnętrzu mieszkania, wystarczy, że za pomocą mechanizmu sterującego żaluzje z Wrocławia ustawimy lamele żaluzji pod odpowiednim kątem i do wnętrza wpuścimy tyle światła ile uznamy za właściwe. Dodatkowo żaluzje z Wrocławia bardzo łatwo wyczyścić, wystarczy przetrzeć lamele, a do tego wykorzystamy zwykły kawałek materiału lub wielu producentów wypuściło na rynek dodatkowe gadżety, które ułatwiają jeszcze bardziej proces czyszczenia żaluzji z Wrocławia
  • Rolety na pewno w odróżnieniu od żaluzji z Wrocławia stanowią element bardziej nastawiony na aspekty wizualne niż wysokiej jakości skuteczność. Rolety znajdziemy w większej ilości wzorów niż żaluzje z Wrocławia, w ofercie rolet mamy wiele rozwiązań, ale również szeroką gamę kolorystyczną. Rolety łatwiej dopasować do aranżacji wnętrza niż żaluzje z Wrocławia jednak może okazać się, że nie zapewnią takiego samego poziomu skuteczności co żaluzje z Wrocławia.

Wybierając rozwiązanie do swojego wnętrza warto wcześniej określić, który aspekt jest dla Nas najistotniejszy następne zdecydować się na jeden system osłonowy, a wśród tego systemu dopasować najlepsze dla siebie rozwiązanie. Żaluzje z Wrocławia na pewno zapewnią maksymalną skuteczność w osłanianiu i chronieniu wnętrza.

ASAP Systemy osłonowe

ul. Międzyleska 2-4

Wrocław

Post Author: admin