Co musisz wiedzieć zakupując żaluzje drewniane we Wrocławiu

Żaluzje drewniane to żaluzje znacznie różniące się od klasycznych żaluzji, które nie są kojarzone z walorami dekoracyjnymi w przeciwieństwie do żaluzji drewnianych, których wybór często kierowany jest właśnie unikalnym wyglądem nadającym wnętrzu wyjątkowego klimatu

żaluzje wrocław (7)

Żaluzje drewniane – co musisz wiedzieć

  1. Obsługa żaluzji – producenci z Wrocławia proponują żaluzje drewniane sterowane zarówno standardowym mechanizmem jakim jest znany wszystkim i prosty w obsłudze mechanizm sznureczkowy oraz żaluzje sterowane automatycznie. Wybór mechanizmu sterującego w dużej mierze uzależniony jest od rozmiaru wybranych żaluzji, w przypadku szerokich żaluzji dobrze wybrać mechanizm automatyczny, który lepiej poradzi sobie z ciężarem żaluzji i dłużej zachowa trwałość, co zupełnie nie oznacza, że mechanizm sznureczkowy sobie nie poradzi – poradzi sobie jednak w obsłudze będzie trudniejszy
  2. Rodzaj drewna – wybór drewna z jakiego powstaną nasze żaluzje ma wpływ na cenę żaluzji, trwałość oraz przede wszystkim na wygląd żaluzji. Możemy wybrać materiał drewnopodobny jeśli chcemy wykonać żaluzje w niskim budżecie i zależy nam jedynie na ich prezentacji oraz mamy możliwość wybrania drewna, które będzie pasowało do wnętrza naszego mieszkania i nada mu ciepła np. drewno cedrowe. Jeśli chcemy nadać wnętrzu unikalności możemy skorzystać z opcji drewna bambusowego, które z pewnością nie należy do najtańszych jednak swoim wyglądem nadaje wnętrzu unikalności
  3. Styl – przy wyborze żaluzji drewnianych jak i każdych innych ważne jest aby nie zapomnieć, że rolety poza swoją funkcjonalnością są też elementem wystroju wnętrza, dlatego warto zadbać o ich odpowiedni projekt.  Producenci żaluzji z Wrocławia oferują żaluzje w różnym stylu dodatkowo skłonni są dopasować materiał wykonania żaluzji ich barwę, kolorystyką.

 

Wybierając żaluzje drewniane na pewno zachwycimy wszystkich swoim wnętrzem, jego unikalnym wykończeniem, pokażemy, że potrafimy łączyć praktyczność z wizualnymi aspektami elementów tworzących naszą przestrzeń, dlatego wyboru dokonajmy świadomie określając swoje potrzeby, a z gotowym planem udaj się do specjalistów, którzy tworząc żaluzje drewniane we Wrocławiu zadbają o każdy choćby najmniejszy szczegół

ASAP Systemy osłon
ul. Międzyleska 2-4
Wrocław

Post Author: admin